Trendy ślubne, weselne na 2018 rok

8 TOP trendów ślubnych na 2018 rok!

Chcesz mieć niezapomniany ślub i modne wesele? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszymi najlepszymi propozycjami trendów ślubno – weselnych na rok 2018!

 

#1 Ślub / wesele w plenerze

Moda na ślub i wesele w stylu romantycznym, etnicznym czy w stylu boho to trednd, który zawładną już poprzednim rokiem i w dalszym ciągu jest jednym z największych trendów ślubnych! Z resztą powiedzcie sami, czy może być coś bardziej romantycznego niż ślub i/lub wesele w otoczeni zieleni, kwiatów czy szumu morza?

Aby jednak ceremonia i zabawa przebiegała bez żadnych niespodzianek, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy RAJT zajmującą się obsługą wesel plenerowych w namiotach weselnych – koniecznie zobacz ich realizacje, ponieważ są bez wątpienie wyjątkowe i magiczne!

Transparentny namiot weselny na weselu plenerowym.
źródło: http://www.rajt.pl/sluby-i-wesela-w-plenerze,46

 

#2 Candy bar

Candy bar to już niemal standard na amerykańskich weselach, w Polsce stawia dopiero swoje pierwsze, nieśmiałe kroki. Jednak rok 2018 będzie bez wątpienia rokiem słodkich candy barów, którym nie oprze się nawet oponet słodyczy!

Candy bar na wesele
fot. źródło: http://www.twirlweddings.com

 

#3 Nietypowe potrawy

Na weselach zawsze panuje niemal identyczny klimat menu, zresztą w większości restauracji mamy gotowe zestawy weselne, które nie dają nam zbyt dużego pola wyboru. Jesteś miłośnikiem konkretnej kuchni, lubisz nietypowe smaki? W roku 2018 trendem jest zrezygnowanie z tradycyjnych szablonów menu, na rzecz jedzenia określonej kultury lub miksu ulubionych potraw. Niestety nie wszystkie restauracje na to pójdą. Jednak jest na to rozwiązanie – wesele w plenerze do którego zatrudniacie swoją własną wybraną ekipę cateringową :)

A Ty co byś zaserwował sobie i swoim gościom? Kuchnię meksykańską, włoską, a może chińską? Myślę, że dobrą pizzą nikt by nie pogardził ;)

 

#4 Dekoracyjny minimalizm

Minimalizm to niekoniecznie coś co kojarzy nam się z standardowymi weselami i ślubami, jednak w roku 2018 powinniśmy postawić na lekkość i minimalizm dekoracji. Postaw na naturalne akcenty, kwiaty, drewniane odbyty i skromne lecz efektowne nakrycia stołów. Nie może zabraknąć także przeźroczystych (bezbarwnych) krzeseł Chiavari, które dodadzą lekkości i nie przytłumią wnętrza, tak jak tradycyjne krzesła bankietowe z pokrowcami!

Dekoracja krzesła chiavari - czerwona wstążka
źródło: http://www.rajt.pl/krzesla-chiavarii,47 – Przeźroczyste, bezbarwne krzesła CHIAVARI

Drewniane dekoracje ślubno weselne 2018

 

#5 Polne kwiaty, wieńce i sukulenty

Jako, że nastała modna na romantyczny styl boho, w dekoracjach i w bukiecie pani młodej nie może zabraknąć naturalnych, polnych kwiatów, czy też wieńców oraz niedocenionych sukulentów, które ozdobią zarówno miejsce ceremonii, jak i miejsca, w którym odbędzie się impreza. Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj swoim gościom ładnie przyozdobiony mały sukulent, który będzie przypominał im o tym pięnym dniu.

Sukulenty pomysły na ślubną i weselną dekorację

 

#6 Ultraviolet

Ultraviolet to najmodniejszy kolor roku 2018 ogłoszony przez instytut Pantone, więc nie może go zabraknąć na ślubie i weselu planowanym na rok 2018! Akcenty fioletu świetnie pasują do ślubnych klimatów, możesz go zastosować wszędzie, tylko pamiętaj o umiarze!

Inspiracje ślubno - weselne z wykorzystaniem koloru ultraviolet 2018

 

#7 Aplikacje 3D na sukniach ślubnych

Trójwymiarowe elementy dekoracyjne na sukniach ślubnych to absolutny trend roku 2018. Wszystkie nowe kolekcje znanych projektantów mody ślubnej posiadają w swojej kolekcji suknie ślubne z trójwymiarowymi elementami, które potrafią doskonale wymodelować sylwetkę Panny młodej – oczywiście, gdy są umieszczone w odpowiednich miejscach, tak aby podkreślały atuty i maskował wady sylwetki.

Suknie ślubne trendy 2018

 

#8 Perły

Perły na ślubie przynoszą łzy? Chyba nie wierzysz w ten przesąd! Perły w roku 2018 to absolutny hit i nie mamy tutaj na myśli tylko biżuterii panny młodej, gdyż mogą one dekorować zarówno strój pana młodego – element dekoracyjny w butonierce, jak i suknię czy buty panny młodej. Mogą również stanowić dekorację bukietu, stołu lub innych elementów dekoracyjnych.

Perły - trendy ślubno-weselne 2018

 


A Wy na jaki trend roku 2018 zdecydujecie się na swoim ślubie i weselu? Czekamy na Wasze komentarze!